Overenie technickej kontroly vozidla

Overovanie vozidiel a stavu najazdených kilometrov

Nižšie nájdete systémy na overenie technickej, emisnej kontroly vozidla, kontroly originality a ďalšie užitočné systémy, ktoré Vám pomôžu aj pri kúpe ojazdeného vozidla.

TECHNICKÁ KONTROLA

Overiť kilometre a technickú kontrolu je možné zadaním evidenčného čísla vozidla, VIN čísla vozidla alebo čísla protokolu technickej kontroly.

SPUSTIŤ OVERENIE STK

EMISNÁ KONTROLA

Emisnú kontrolu je možné overiť pomocou evidenčného čísla vozidla, VIN čísla, čísla protokolu emisnej kontroly, čísla osvedčenia emisnej kontroly alebo čísla nálepky EK.

SPUSTIŤ OVERENIE EK

KONTROLA ORIGINALITY

Pokiaľ vozidlo absolvovalo kontrolu originality, je možné preveriť vozidlo online a to zadaním evidenčného čisla vozidla, VIN čísla, alebo čísla kontrolnej nálepky z kontroly originality.

SPUSTIŤ OVERENIE KO

OVERENIE PLATNOSTI PZP

Na overenie platnosti povinného zmluvného poistenia vozidla slúži aplikácia Slovenskej kancelárie poisťovateľov. Zadaním ŠPZ vozidla je možné zistiť či a dokedy má vozidlo platné povinné zmluvné poistenie.

SPUSTIŤ OVERENIE PZP

ODCUDZENÉ MOTOROVÉ VOZIDLÁ

Skontrolovať či vozidlo nebolo odcudzené je možné v evidencii odcudzených motorových vozidiel. Možno vyhľadávať podľa VIN čísla alebo EČ.

EVIDENCIA ODCUDZENÝCH VOZIDIEL

OVERENIE LÍZIGNOVEJ SPOLOČNOSTI

Pred kúpou ojazdeného vozidla je vhodné preveriť či dané vozidlo nepatrí leasingovej spoločnosti v SR.

REGISTER VOZIDIEL

Systémy poskytujú tretie strany

Sme profesionáli

Máme 15 ročné skúsenosti v oblasti poistenia a finančných služieb. Garantujeme najlepší servis pre klientov vo vybavovaní poistných udalostí a zmien v poistných zmluvách.

Čítajte viac

Kontakt

Hlavná pobočka
Štefánikova 3, 949 01 Nitra
Pešia zóna (pri Nitrazdroj)

+421 949 158 567
info@flexicon.sk
www.flexicon.sk

Zobraziť všetky pobočky