O nás

ako jednáme s klientom

FLEXI CONSULTING, s.r.o. - Ponúkame profesionálne poisťovacie služby, pričom pôsobíme na trhu od roku 2009 a spoločnosť sa neustále rozrastá.

Od konkurencie sa líšime predovšetkým cenou, prístupom a širokej škále produktov vďaka spolupráci s veľkým množstvom poisťovní. Máme 15 ročné skúsenosti v oblasti poistenia a finančných služieb. Garantujeme najlepší servis pre klientov vo vybavovaní poistných udalostí a zmien v poistných zmluvách.

Aký je postup?

1
Prevezmeme správu existujúcich poistných zmlúv.
2
Urobíme podrobnú analýzu Vašich problémov, záujmov a potrieb v oblasti poistenia, ako aj analýzu existujúcich poistných zmlúv.
3
Odporučíme a následne s Vami dohodneme prípadné zmeny alebo navrhneme nové spôsoby poistenia.
4
Budeme viesť výberové konanie v poisťovniach, ktoré si určíte, pričom sa budeme snažiť dosiahnuť čo najvýhodnejšie poistné krytie, najvýhodnejšiu cenu poistenia, prípadne ďalšie výhody pre Vás.
5
Vyhodnotíme ponuky poisťovní, predložíme Vám ich na porovnanie spolu s naším odporúčaním.
6
Na základe Vášho rozhodnutia následne zabezpečíme realizáciu poistenia v poisťovni, ktorú si vyberiete.
7
V poistnom období budeme udržiavať poistenie aktuálne v zmysle Všeobecných poistných podmienok (VPP) a poskytneme Vám priebežný bezplatný odborný servis vrátane konzultácií.
8
Zastúpime Vás pri uplatnení škody po vzniku poistnej udalosti a účinne dohliadneme na priebeh likvidácie a na plnenie záväzkov poisťovne.

Sme profesionáli

Máme 15 ročné skúsenosti v oblasti poistenia a finančných služieb. Garantujeme najlepší servis pre klientov vo vybavovaní poistných udalostí a zmien v poistných zmluvách.

Čítajte viac

Kontakt

Hlavná pobočka
Štefánikova 3, 949 01 Nitra
Pešia zóna (pri Nitrazdroj)

+421 949 158 567
info@flexicon.sk
www.flexicon.sk

Zobraziť všetky pobočky